24.11.2011

3 yaş kurabiyesi

 canım arkadaşım Selcen'in 2 yaşını bitiren kızı Beray için hazırladım bu kurabiyeleri...
 gerçi minik Beray'ın doğum günü 6 kasımdaydı,araya bayram girdiği için gönderememiştim kurabiyelerini.bayram dönüşü arkadaşımdan habersiz adresine gönderdim,sanırım şaşırmış ve sevinmiş olsa gerek ki fotoğraflarını çekip facebooka koymuş:)) sevdiklerimi sevindirmek ayrı bir mutluluk veriyor:)
 o günden beri fırsat bulup koyamadım resimleri bloguma.berayın doğum gününü öğrenmek için de hayli çaba sarfettim,selcenin blogu http://acemianneselcen.blogspot.com adresini didik didik yaptım ki berayın tam doğum gününü öğreneyim.sayfa sayfa dolaştıktan sonra sonundaaaa 6 kasım olduğunu öğrendim ve 5 kasımda kargolanmak üzere kurabiyeler hazırdı,yalnız 6 kasımın kurban bayramı olması ve ankarada oturan arkadaşımın bayramda memleketimiz olan ödemişe gitme ihtimalini göz önünde bulundurarak göndermedim,çok da iyi düşünmüşüm:)) her nekadar görüşemesek de ödemişe gitmişiz ikimiz de,keşke yanımda götürseydim dedim ama geç kalmıştım bunu düşünmek için:))
 bayram dönüşü selcene bi arkadaşla tanıştığımı ankarada oturduğunu,ondan bahsettiğimi,onunda adresini sorduğunu söyledim.çaktırmadan bu bahaneyle tam adresini de aldıktan sonra kurabiye kutumu ankaraya doğru yola çıkmak üzere gönderdim..
 ertesi günü kurabiyelerin fotoğraflarını arkadaşımın facebook profilinde görünce çoook sevindim.
 beray için üzerinde 'beray 3 yaşında' yazılı bebek eli,ayağı,zıbın,elbise ve diş şeklinde kurabiyeler hazırladım.3 yaşa uygun olsun diye 3 er tane çiçeklerle süsledim.

 bu arada annesiyle babası kıskanmasın! :) diye onlara da üzerlerinde isimleri yazılı kalp kurabiyeler hazırladım.
 Allah mutluluklarını daim etsin..
 minik berayıma da hayırlı,sağlıklı,uzuuun ömürler nasip etsin...made by B.B.

2 yorum:

marifet ellerimizde dedi ki...

merhabalarrrrrrrrr. ben zeynep..sızı yenı kesfettım hemende ızlemeye aldım..maşallah yaptıklarınız cok guzel ellerınıze emeklerınıze saglık.........bende beklerım ..goruselım ınsallah..sevgıler

Selcen dedi ki...

canımmmm canım arkadaşımmm... Bu kurabiyelerle bizi nasıl mutlu ettin anlatamam. Çok seviyorum seni...Ellerine sağlık tatları da nefisti :) Bi fırsat bulsam ben de eklicem bloğuma. Muckkksss