28.12.2012

hediyeleşmek..

geçen gün okuldan eve geldim,telefonumu almak üzere çantamı açtım kiii içinden; hediye paketi yapılmış ve üzerine minik bir not yapıştırılmış küçük bir el kremi çıktı, onun aynısından o gün arkadaşta görmüş,kullanmış ve çok beğenmiştim.akşam aynısını çantamda görmek beni çok mutlu etti.
aslında beni mutlu eden şey beğendiğim kremin çantamdan çıkması değil, küçücük birşeyle bile mutlu olmamı sağlayan insanların varlığı..
 Mügecim teşekkür ederim burdan :)bu arada müge anaokulumuzda öğretmenlik yapan arkadaşım..
ben de bu surprize karşı boş durmadım,onun da benim gibi keçelere olan ilgisini bildiğim için her zamanki gibi sabah erken kalkıp başladım keçeleri kesip dikmeye.. mutfak takımınıdaki kuş desenlerini ve renklerini canlandırdım gözümde,aynısını yapmaya koyuldum.biri pembe diğeri mavi 2 tane kuş magneti yaptım,buzdolabına assın diye,biri kendi diğeri eşi için:) ilerde bebişleri olursa da ilave edicem:)

2 kuşumu bitirdikten sonra bir tane de diğer öğretmen arkadaşım için yapmaya karar verdim,o evli olmadığı için ona 1 tane:) o da evlendiğinde ilave edicem:)
sabah onları bitirene kadar saat nerdeyse 10 olmuştu,ben de fotoğraf çekmeye fırsat bulamadan,hazırlanıp,ecrini de hazırlayıp okula gitmek üzere evden çıktık.okulda da arkadaşlara çaktırmadan telefonumla alelacele böyle muhteşem! fotoğraflar çektim:) hediye olduğu anlaşılsın diye kuyruklarına rafya bağladım.
binbir zorlukla fotoğraf çektiğim kuşlarımı sıra geldi farkettirmeden ceplerine koymaya,okulun çıkış saatinde çocukların giderkenki yoğunluğundan faydalanarak ceplerine attım:) az önce aldığım duyumlara göre kuşlarım dolaba yapışmışlar bile,çok mutlu oldum:)
kısacası hediyeleşmek güzel şey,bir kez daha hatırladım:)
made by B.B

2 yorum:

Selcen dedi ki...

aman da aman çok ciciler bence biz seninle seri üretime geçelim :)

şirin tasarımlar dedi ki...

evet bencede,insanın yaptıkça yapası geliyo.aslında böyle küçük küçük birşeyler yapıp herkese hediye veresim var ama bunun için vakit lazım:)