25.12.2012

sevimli baykuşlarım

bu keçe ne güzel bir şey böyle,oturup başına saatlerce kalkmasam sıkılmam herhalde,insanın yaptıkça yapası geliyo,bunlar da geçen sabah erkenden kalkıp yapmaya koyulduğum baykuşlarım..
 eşim uyanıp bunları yaparken gördüğünde rüyanda mı gördün dedi,rüyam da görmedim ama sabahın 6sında içimden bir ses dürtüp durdu beni kalk şunları yap diye:) ben de o çok nazik! sesi kıramadım:)başladım kesip kesip dikmeye..
 içlerini de doldurdum,yaptıkça çoook sevmeye başladım:) güne baykuşlarla başlama gibi bir deneyimim daha önce olmamıştı,ama çok da güzel oluyormuş:)
 3 renkte yaptım,kapı süsüm gibi bu kuşlarda 3 adet,baba baykuş,anne baykuş,yavru baykuş..
 bitirdikten sonra ikea da aldığım kare aynalar vardı,nereye asacağıma karar veremediğim için duruyodu bi kenarda.hemen onları çıkardım,giriş kapısının tam karşısındaki duvara yapıştırmaya karar verdiim.
 arasında ki boşluğa da hemen kuşlarımı yerleştirdim,şimdi her kapıdan girişimde beni orda karşılıyorlar,ben de onları orda gördükçe mutlu oluyorum..
made by B.B.

4 yorum:

Selcen dedi ki...

bravooo sabahın o saatinde süper performans. Valla çok tatlı olmuşlar daa o boncukları sevmedim çıkar onlar aradan :)

şirin tasarımlar dedi ki...

başta o boncukları koymamıştım,öyle pek bi boş geldi gözüme be cicim:) sarısı yada grisi var o boncukların,onlardan birini koysam:) ???

Ahde Vefa dedi ki...

boncuk yerine kurdela da kullanabilirsiniz ama böyle de çok şirin olmuşlar ellerinize sağlık
Takipteyim :)

şirin tasarımlar dedi ki...

teşekkür ederim,arkadaşımın önerisinden sonra boncukları çıkardım biraz boş kaldı:) kurdelayı da beyaz kullanmışım aralarında,belli olmuyor pek,bu halinin fotoğraflarını da çekip koymak istiyorum.sevgilerle..