22.02.2013

koşuşturmanın arasına güzel bir pastacık sıkıştırıverdim :))

öncelikle herkese hayırlı cumalar ve şimdiden güzel bir hafta sonu diliyorum.çoktandır bir şey paylaşamıyorum ama tabiki bu boş oturduğum anlamına gelmiyor :)) bu aralar ev dekorasyonuna sarmış durumdayım,boş kaldıkça evimi güzelleştiren,çok sevimli,baktıkça mutlu olmamı sağlayan küçük detaylarla uğraşıyorum,ama daha fotoğraflarını çekmediğim için onları sonraki yazılarıma saklıyorum:)

 bugün paylaşmak istediğim şey ise kendi rekorumu kırarak çok hızlı bir şekilde hazırlayıp gönderdiğim doğum günü pastam.

 İstanbuldan bir arkadaş 2 gün önce arayıp cuma günü yani bugün oğlunun doğum günü olduğunu uçakları çok sevdiğini söyledi ve hayalindeki pastayı tarif etti,ben de onun siparişi doğrultusunda istediği pastayı yaptım,işin kötüsü kızımın hastalığına denk geldi,bir yandan da onunla uğraşmak biraz yorucuydu açıkçası.


2 gündür yetişip yetişmeyeceğinin stresi almıştı beni,bir yandan okul da olunca akşamları yapmam gerekiyordu.ama uzunca bir uğraş sonucu dün bitirip kargoya verebildim.
çoook derin bir ohh!! çektim yetiştirebildiğim için,çünkü yapmam gereken bir şey olduğunda hele ki birine şu gün diye söz verdiysem o sözü tutana kadar uyku tutmuyo. neyse pastayı yetiştirdim diye çook sevindim ama stresim bitmedi tabikii,kargo ulaşana kadar rahat edemiycem.inşallah sağsağlim ellerine ulaşır da hepten rahat ederim :) nice yıllara görkem efe..
made by B.B.

1 yorum:

ayseldogan dedi ki...

çoook güzel olmuş:)pasta kargoyla gidiyormuki:)mutlu yıllar olsun küçük beye:))