17.04.2013

KAPI SÜSÜ


top,çiçek,silikon ve kurdelelerle yaptığım top çiçeğim,oturma odamın kapısına astım.
gelip geçtikte mıncıklamak çok zevkli :))

made by B.B.

ŞİŞ KUTUSU YAPTIM


 bu görmüş olduğunuz kutu bir zamanlar çok tasvip etmesemde kızımın yeni pringles kutularından. ee madem yedi artık,yapacak bir şey yok ben de bari kutularını atmıyım da bi faydası dokunsun dedim :)
 2 cips kutusunu birleştirip (üsttekinin tabanını keserek) bantladım ve yapışkanlı kağıtla kapladım.ne zamandır ihtiyacım olan güzel bir şiş kutusuna sahip olmuş oldum:)
tabii beni gören becerikli minik kuş da aynısını yapmaya koyulunca şu minik kutu da onun eseri oldu:) diğeri de kaplanmayı bekliyor.. 
made by B.B.

DIY eşya yenileme


 ne zamandır aklımda olan yenileme projemi anca yapabildim.
bu sandık,nişanımda kayınvalidemin hediyesiydi.bu sene yeni evime taşındığımda fazla kullanmadığım ne kadar eşya varsa hepsini ihtiyacı olanlara verdim,tam bunu da vermek üzereyken aklıma şu son görüntüsü geldi:) hemen vermekten vazgeçip üzerinde düşünmeye başladım.hediye olduğu için de kıyamamıştım zaten,iyi oldu.

 
önce üzerindeki kurdele çiçek kumaş ne varsa hepsini çıkardım,sadece boş bir sandık kaldı,onu da 3 kat yağlı boyayla boyadım.kuruduktan sonra silikonla kurdele ve deniz kabuklarını yapıştırdım.

 mavi tonlarında dekore ettiğim banyocuğuma yerleştiriverdim:) eski nişan sandığımın son halini nasıl buldunuz??
 
made by B.B.